Оптична сила лінзи 10 дптр. Яка фокусна відстань цієї лінзи, та яка це лінза? помогите пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Ратушняк Марта.

Ответ:

D=1/F

F=1/D

F=1/10

F=0,1m

фокусна відстань це 0,1м

вибач, нажаль на рахунок лінзи не впевнена (