СРОЧНО!!!Скільки коливань за 1 хв робить мембрана гучномовця, якщо період її коливань становить 40

мс?

Ответы на вопрос

Отвечает Церковный Август.

Ответ:

N=t/T=60с/0.04с=1500 коливань. Удачі.