Яка кiлькiсть теплоти потрібна для перетворення в пару 200 г спирту, нагрітого до температури

кипіння?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Артем.

Ответ:

170кДж

Объяснение:

λ = 850 кДж/кг = 850 000 Дж/кг

m = 200 г = 0,2 кг

Q = λ · m = 850 000 · 0,2 = 170 000 (Дж) = 170 кДж

Відповідь: 170кДж