Допоможіть будь ласка⬇️ _________________________________ Який шлях проїде мотоцикліст за 40 хв,

рухаючись зі швидкістю 120 км/год? _________________________________

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Полина.

Ответ:

t=40 хв |e=v*t

v=120км/год|e=33м/с*2400с=79200м

———————

e=?

Объяснение:

40хв переводимо в секунди 40*60=2400

120км/год переводимо в м/с, спочатку в метри 120км*1000=120.000:3.600=33 м/с

в км є 1000метрів

а в годині 3600секунд.