Рідина об’ємом 100 см³ має масу 100 г. Яка густина речовини і напишіть назву рідини?СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Черникова Диана.

Дано : m=100г= 0,1 кг

v=100см³= 0,0001 м³

Густина знаходиться за формулою p=m/v

p=0,1/0,0001= 1000 кг/м³

Це густина води