Автомобіль проїхав 100 км за 2 год., потім ще 300 км за 4 год. Визначте середню швидкість

автомобіля на всьому шляху. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скубилова Даша.

Ответ:

1) 100+300=400(км)-разом

2) 400:2=200(км)

Відповідь: 200 км середня швидкість автомобіля на всьому шляху