людина зі швидкістю 10с 25 м шляху. визначте швидкість руху людини та порівняйте її зі швидкістю

бігуна 8 км/год. (потрібне рішення)

Ответы на вопрос

Отвечает Козьяков Илья.

Ответ:

.

Объяснение

1)25:10=2.5(м/с)

2)8*100 = 800(м)

3)1*3600 = 3600(с)

4)3600:800 = 45(м/c)

5) 45-2.5 - 42.5(м/c)

Відповідь: бігун швидше людини на 42.5м/с