Скільки кам’яного вугілля потрібно спалити, щоб виділилося 3,6 МДж теплоти? СРОЧНО!!!!!! ДАЮ 30

БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Куценко Илья.

Дано:

Q = 3,6 МДж = 3,6 × 10⁶ Дж

q = 27 × 10⁶ Дж/кг

--------------------------------------------

m - ?

Розв'язок:

Q = q×m

m = Q / q

m = 3,6×10⁶ / (27×10⁶) = 3,6 / 27 = 0,13 кг