6. (2 б) Потяг їде зі швидкістю 180 км/год. Який шлях він долає за 30 хв,


Ответы на вопрос

Отвечает Чебану Снежана.

Ответ:

v=180км/год

t=0.5 год

s=v/t

s=180/05=90км