Срочно пж дам 15б Потяг їде зі швидкістю 180 км/год. Який шлях він долає за 2 год?


Ответы на вопрос

Отвечает Дядькина Лера.

Ответ:

360 км

Объяснение:

Дано

v=180 км/год

t=2 години

Знайти S

S=v*t = 180*2=360 км.

Отвечает Ахметова Аделина.

Ответ:

1)180*2=360(км)

Объяснение:

Тому що за одну годину він долає 180 км, так сказано за умовою, а за дві буде 360