8. Визначте, на скільки градусів нагріється тіло отримавши 90кДж теплоти, якщо тілом масу 10 кг і

Виготовлене з алюмінію З повним розв'язанням!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.

Дано:

Q = 90 кДж = 90000 Дж

m = 10 кг

с = 920 Дж/кг × ℃

-------------------------------------------

∆t - ?

Розв'язок:

Q = cm∆t

∆t = Q / cm

∆t = 90000 / 920 × 10 = 9,8℃