4. Сила струму в колі електричної лампи 0,3A. Скільки електронів проходить через поперечний переріз

спіралі за 5 хвилин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мнацаканян Анжелика.

Відповідь:

Дано:

I=0,3 A

t=300 сек

Знайти N.

N=q/e=I*t*/e, q-заряд електронів; е=1,6*10^-19 Кл - заряд електрона (табличне значення).

N=0,3*300/1,6*10^-19=(90/1,6)*10^19=562,5*10^18.

Пояснення: