Помогите будьласка СРОЧНО СЕГОДНЯ НУЖНО ЗДАТЬ! ПОВНЕ РОЗВЯЗАННЯ визначити напругу на резисторі

опором з Ом у якому тиче струм 150мА визначте опір резистора якщо 2,7В а сила струму в колі 1,8 А

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Юля.

Для першого запитання, щоб визначити напругу на резисторі, необхідно знати значення опору резистора. Нехай R позначає опір резистора в омах. Закон Ома визначає, що напруга V на резисторі дорівнює добутку опору резистора R на силу струму I, що протікає через резистор:

V = IR

Тому, щоб знайти напругу V на резисторі, ми можемо використовувати наступне рівняння:

V = IR = (150 мА) * R = 0.15 R В

Отже, якщо опір резистора становить 1 Ом, то напруга на резисторі буде V = 0.15 В.

Щодо другого запитання, щоб знайти опір резистора, ми можемо використовувати той самий закон Ома:

R = V/I

де V - напруга на резисторі в вольтах, а I - сила струму в колі в амперах.

Підставляючи дані, маємо:

R = 2.7 В / 1.8 А = 1.5 Ом

Отже, опір резистора дорівнює 1.5 Ом.