2.Електричка «Інтерсіті» пройшла до повної зупинки 125 м. Якою була її швидкість руху перед

початком гальмування? Вважайте, що прискорення потяга є незмінним і дорівнює 0,5 м/с².​

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

Объяснение:

S = 125 м

a =  0,5 м/с²

Vo = ?

S = Vo*t - a*t^2 / 2

Vo = a*t

S = a*t^2 - a*t^2 / 2  = a*t^2 / 2

t^2 = 2*S/a = 125*2 / 0.5 = ​500c

t == 22.4 c

125 = Vo*22.4 - 0.5*22.4^2 / 2

Vo == 11.2 м/с