Тіло вільно падає з висоти 125 м. Якими є переміщення тіла за остані 2 секунди падіння? 45 м 80 м

125 м 105 м ​

Ответы на вопрос

Отвечает Долгушина Даша.
Переміщення тіла при вільному падінні визначається за формуло:
S = (g * +^2) / 2
де S - переміщення, g - прискорення вільного падіння (9.8 м/с^2 на Землі), † - час падіння.
Загальний час падіння з висоти 125 м буде:
†= sqrt((2* h) / g) =sqrt(2 *125) / 9.8) = 5.05
секунд
Отже, за останні 2 секунди падіння переміщення тіла будуть:
51=(g * (5.05 - 2}12)/2 = 45 M
52=(g*(5.05-112) / 2= 80 M
S3 = (g * (5.05 - 0½2) /2 = 125 м (загальне
переміщення тіла)
54 = (g * (5.05 + 1)^2) / 2 = 105 M