1.два бруски мають розміри 2 см і 2 см на 2 см і 3 см 3 см на 1 см яка густина речовини з якої

зроблено 2 брусок якщо 1 із олова. ДАЮ 75

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Катя.

Відповідь:

Щоб визначити густину речовини, необхідно знати масу і об'єм речовини. Так як ми знаємо розміри двох брусків, ми можемо визначити їх об'єми. А так як один з брусків зроблений з олова, то його густина відома і дорівнює 11,34 г/см³.

Об'єм першого бруска:

V₁ = 2 см × 2 см × 2 см = 8 см³

Об'єм другого бруска:

V₂ = 3 см × 3 см × 1 см = 9 см³

Маса першого бруска з олова:

m₁ = V₁ × ρ = 8 см³ × 11,34 г/см³ = 90,72 г

Тепер застосуємо формулу для визначення густини речовини:

ρ = m / V

де

ρ - густина речовини,

m - маса речовини,

V - об'єм речовини.

Тому густина другого бруска буде:

ρ₂ = m₂ / V₂

Ми не знаємо масу другого бруска, але ми можемо визначити його масу, якщо ми знаємо його густину і об'єм.

З формули ρ = m / V, ми можемо виразити масу як m = ρ × V, тому:

m₂ = ρ₂ × V₂

Таким чином, ми отримуємо:

m₂ = ρ₂ × V₂ = ρ₂ × 9 см³

Тепер ми маємо порівняти масу другого бруска з масою першого бруска з олова. Якщо маса другого бруска менше за масу першого бруска, то це означає, що другий брусок не з олова, а якщо маса другого бруска більше за масу першого бруска, то це означає, що другий брусок з олова.

Маса другого бруска:

m₂ = ρ₂ × V₂ = ρ₂ × 9 см³

Для того, щоб знайти густину речовини другого бруска, потрібно спочатку визначити його масу.

m₂ = 9 см³ × 11,34г/см³=102,6г

Густина другого браска дорівнює:

ρ₂ = m₂ / V₂

ρ₂ = 102,6/9

ρ₂ = 11,34%

Пояснення: