40 балов!!!!!!! Чому дорівнює висота будівлі, якщо на першому поверсі атмосферний тиск дорівнює 760

мм рт. ст., а на даху — 99725 Па? Відповідь округліть до цілих і запишіть метрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Черенков Максим.

Ми можемо використати формулу для обчислення різниці висот в залежності від різниці тиску:

Δh = (ΔP / ρg)

де Δh - різниця висот, ΔP - різниця тиску, ρ - густина рідини (у нашому випадку повітря), g - прискорення вільного падіння.

Ми можемо обчислити різницю тиску між першим поверхом і дахом:

ΔP = 99725 Па - 760 мм рт.ст. = 98665 Па

Тепер потрібно знайти густину повітря при заданій температурі та атмосферному тиску. Приблизна густина повітря на рівні моря становить 1,225 кг/м³.

Таким чином, ми можемо обчислити різницю висот:

Δh = (98665 Па) / (1,225 кг/м³ * 9,81 м/с²) ≈ 8069 м

Отже, висота будівлі приблизно дорівнює 8070 метрів.

Отвечает Ковалёв Максим.

Ответ:

p2-p1=po*gh

h=(p2-p1)/g*po

Po=1,29

1мм.рт.ст=133,32 Па

Перевести все единицы и подставить в рабочую формулу

.h=5*133,32/10*1,29=51,67м