Який об'єм займає 400 кг сухої сосни


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Александр.

m=ρV

V=m/ρ

V=400/500=0,8 (м³)

Отвечает Шустова Оксаночка.
Відповідь: V = 0,8 м^3
р(с) - це густина сосни, яка дорівнює: 500 кг/м^3