Люди допоможіть будь ласка дуже сильно терміново, Допоможіть розв'язати задачу з ДАНО

‼️‼️‼️‼️Задача 1. Три резистори з опорами 22 Ом, 12 Ом, 7 Ом з'єднані паралельно. Напруга на першому резисторі 240 В. Знайти: А) Загальну напругу на ділянці кола; Б) Силу струму на кожному резисторі; В) Загальну силу струму в колі​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Алена.

Відповідь:А) Оскільки резистори з'єднані паралельно, то напруга на кожному резисторі буде однакова. Тому загальна напруга на ділянці кола також буде 240 В.

Б) Для знаходження сили струму на кожному резисторі скористаємося законом Ома: I = U/R, де I - сила струму, U - напруга, R - опір.

Для першого резистору: I1 = U/R1 = 240/22 = 10,91 A

Для другого резистору: I2 = U/R2 = 240/12 = 20 A

Для третього резистору: I3 = U/R3 = 240/7 = 34,29 A

В) Загальна сила струму в колі дорівнює сумі сил струму на кожному резисторі:

I = I1 + I2 + I3 = 10,91 + 20 + 34,29 = 65,2 A

Пояснення: