Скадіть рівняння реакції горіння алкану, відносна молекулярна маса якого дорівнює 44. У відповіді

зазначте суму всіх коефіцієнтів у рівнянні реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Искалиева Алина.

Объяснение:

CnH2n+2 алкан

Мr(CnH2n+2)=14n+2

14n+2=44

14n=42

n=3, C3H8 пропан

С3Н8 + 5О2 = 3СО2↑ + 4H2O

сума всіх коефіцієнтів у рівнянні реакції : 1+5+3+4=13