Тиск газу при температурі 400 К становить 140 кПа. Якою буде температура газу при тиску 210 кПа ??


Ответы на вопрос

Отвечает Подоксенова Полина.

Ответ: 600 K

Объяснение:

Можна використати закон Бойля-Маріотта, щоб вирішити цю задачу:

P1/T1 = P2/T2

де P1 і T1 - тиск та температура газу в початковому стані, P2 і T2 - тиск та температура газу в кінцевому стані.

Підставляємо відомі значення:

140 кПа / 400 K = 210 кПа / T2

Розв'язуємо це рівняння для T2:

T2 = 400 K * (210 кПа / 140 кПа)

T2 = 600 K

Отже, температура газу при тиску 210 кПа становитиме 600 K.

Отвечает Сидоренко Иван.
Для розв'язання цієї задачі ми можемо скористатися законом Бойля-Маріотта, який стверджує, що тиск і температура газу зворотно пропорційні, якщо об'єм та кількість газу залишаються незмінними. Тобто:

P1/T1 = P2/T2,

де P1 і T1 - початковий тиск і температура, P2 і T2 - новий тиск і температура.

Підставляємо відомі значення:

140 кПа / 400 К = 210 кПа / T2

Розв'язуємо рівняння відносно T2:

T2 = (210 кПа * 400 К) / 140 кПа = 600 К

Отже, температура газу при тиску 210 кПа становить 600 К.