Визначте силу тяжіння яка діє на тіло масою 100 г​ . з умовою даю 300 балів якщо з умовою


Ответы на вопрос

Отвечает Забелина Алла.

Силу тяжіння, що діє на тіло, можна обчислити за формулою:

F = m * g

де F - сила тяжіння, m - маса тіла, а g - прискорення під дією сили тяжіння.

У даній задачі маса тіла дорівнює 100 г або 0,1 кг (оскільки 1 кг = 1000 г). Значення прискорення сили тяжіння становить приблизно 9,81 м/с^2.

Підставивши ці значення у формулу, отримаємо:

F = 0,1 кг * 9,81 м/с^2 = 0,981 Н

Отже, сила тяжіння, що діє на тіло масою 100 г, дорівнює приблизно 0,981 Н.

Отвечает Кудряшова Ольга.

Відповідь:

Пояснення:

На тіло масою 100 г діє сила тяжіння яка рівна добутку маси тіла на прискорення вільного падіння:

0.1*9.8=0,98Н