Допоможіть будь ласка Перші 15 хв тіло рухалося із швидкістю 72 км/год, а за наступні 45 хв

пройшло 2,5 км. Знайти середню швидкість. З повним рішенням.

Ответы на вопрос

Отвечает Чурсин Леша.

Ответ:

Середня швидкість руху тіла за всі 60 хв (одну годину) можна знайти, розділивши відстань, пройдену за годину, на кількість годин.

За перші 15 хв тіло пройшло:

d1 = vt1 = 72(15/60) = 18 км

Залишкову відстань, пройдену за наступні 45 хв, можна знайти, віднявши від загальної відстані відстань, пройдену за перші 15 хв:

d2 = 2.5 км

Отже, загальна пройдена відстань за одну годину:

d = d1 + d2 = 18 + 2.5 = 20.5 км

Середня швидкість тіла за всі 60 хв (одну годину):

v = d/t = 20.5/1 = 20.5 км/год

Отже, середня швидкість тіла за цей час становить 20,5 км/год.