ПОЖАЛУЙСТА СЕГОДНЯ НУЖНО ЗДАТЬ яким є опір міжного дроту (0,017Ом*мм2/м)дрвжина якого 25см і

площа поперечного перерізу 1,7 мм2

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Ангелина.

Відповідь:

L=2 км =2000 м,

R= 8,5 Ом,

ρ= 8900 кг/м3,

ρе = 0,017 Ом*мм^2/м=1,7*10^-8

Ом*м. m-?

                                                                                      Розв'язування.

                    Щоб знайти масу треба знати об'єм m=ρ*V, V=S*L.

                    Площу перерізу знайдемо з опору R=ρеL/S, S=ρеL/R,

                    S=0,017*2000/8,5=4 мм^2= 0,000004 м^2,

                    тоді V=0,000004*2000=0,008 м

                    m=ρ*V = 8900*0,008= 71,2 кг.