Дві команди в протилежних напрямах тягнуть канат, модулі їх сил відповідно 15Н, 8Н. Знайдіть

рівнодійну цих сил і зобразіть графічно ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 100 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Есенгельдиева Жанерке.

Ответ: 7Н

Объяснение:

Дано:

F1=15Н

F2=8Н

------------

R-?

R1=F1-F2=15-8=7Н

F2                0               R                                           F1

←----------------|--------------→--------------------------------------→