визначити довжину нікелінового дроту з якого виготовлена спіраль електричного чайника якщо за

напругу 220в. через неї проходить струм 2,2 A, а площа перерізаного дроту 0,12мм2​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.

Ответ:

Визначення довжини нікелінового дроту

Для визначення довжини нікелінового дроту, з якого виготовлена спіраль електричного чайника, необхідно використовувати формулу:

```

L = (R * l) / S

```

де:

- L - довжина дроту

- R - опір дроту

- l - довжина спіралі

- S - площа перерізаного дроту

Опір дроту можна визначити за формулою:

```

R = U / I

```

де:

- U - напруга на спіралі

- I - сила струму, що проходить через спіраль

Підставимо відповідні значення:

- U = 220 В

- I = 2,2 А

- S = 0,12 мм²

Знайдемо спочатку опір дроту:

```

R = U / I = 220 / 2.2 = 100 Ом

```

Тепер можна знайти довжину дроту:

```

L = (R * l) / S

```

Оскільки ми не знаємо довжину спіралі, то ми не можемо точно визначити довжину дроту. Якщо нам відома кількість витків спіралі, то можемо визначити довжину спіралі і відповідно довжину дроту.

Объяснение: