I - 1,6 A A=I²RtU-4,4B t - 60 сек R-?​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Семён.

Для знаходження R, спочатку потрібно визначити значення опору на ділянці кола.

Ми знаємо, що A = I²Rt. Підставляючи відомі значення, отримуємо:

1,6²R60 = A

Отже:

R = A / (1,6² * 60)

R = 0,026 Ом

Тепер, використовуючи закон Ома U = IR, ми можемо знайти величину струму I:

I = U / R

I = 4,4 / 0,026

I = 169,2 А

Отже, відповідь: R = 0,026 Ом.