Спортсмен пробіг 240 м зі швидкістю 11 км/год, 180 м - зі швидкістю 9 км/год. Обчисліть середню

швидкість руху спортсмена протягом усього шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Овцинов Даниил.

Ответ:

Дано:

S1=240 м=0,24 км;

S2=180 м=0,18 км;

V1=11 км/год;

V2=9 км/ год.

Знайти V сер.

Рішення.

Vсер=S1+S2/t1+t2.

V1=S1/t1; V2=S2/t2, тоді t1=S1/V1=0,24/11=0,0218 год; t2=0,18/9=0,2 год.

Vcep=0,24+0,18/0,0218+0,2=1,89 км/год.

Объяснение: