ЕРС джерела струму 220 В, його внутрішній опір 2 Ом. Знайдіть опір зовнішньої ділянки кола, якщо

сила струму в колі дорівнює 5 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулемисова Наргиза.

Ответ:

Дано:

ЕРС=220 В;

Rвн=2 Ом;

І=5 А.

Знайти R.

Рішення.

І=ЕРС/(Rвн+R), звідси знаходимо R=EРС/I-Rвн=(220/5)-2=44-2=42 Ом.

Відповідь: Зовнішній опір діянки кола дорівнює 42 Ом.

Объяснение: