Визначити силу тиску, якщо голка площею вістря 1мм2 чинить тиск 12кПа​


Ответы на вопрос

Отвечает Тангочин Никита.

Ответ: 0,012Н

Объяснение:

Дано:

S=1мм²=0,000001м²

р=12кПа=12000Па

-------------------

F-?

Cогласно закона Паскаля:

р=F/S

Отсюда:

F=р*S=12000*0,000001=0,012Н

Отвечает Матвеева Алина.

Відповідь:Сила тиску може бути визначена за формулою:

F = P * A

де F - сила тиску, P - тиск, A - площа.

За заданими даними, тиск P = 12 кПа = 12 000 Па, а площа A = 1 мм² = 0.000001 м².

Тоді сила тиску F буде:

F = 12 000 Па * 0.000001 м² = 0.012 Н

Отже, сила тиску голки становить 0.012 Н.

Пояснення: