Сила струму через двигун дорівнює 50 А. Протягом якого часу через обмотку електродвигуна проходить

заряд 5 Кл?​

Ответы на вопрос

Отвечает Запорожченко Дима.
Відповідь: t = 0,1 с

Отвечает Абишев Улан.

I=q/t

t=q/I

t=5/50=0,1 (c)