Через металевий провідник довжиною 2 м з площею поперечного перерізу 1,2 мм2 йде струм 10 А.

Напруга на кінцях провідника становить 7 В. За такими даними можна встановити, що опір цього дроту ...Ом, а метал, з якого зроблений провідник, це ...

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Вика.

Ответ:

Объяснение:

Ответ:

1.4 А

Объяснение:

L=50 м

S= 0,2 мм^2

U= 6 В.

p= 1,7 10-8 Ом м. = 0.017 Ом*мм^2/м

I=?

R= p*L/S = 0.017 *50 / 0.2 = 4.25 Ом

I = U/R=6/4.25 == 1.4 А