T=16с g =9,8 H/кг А=0,06 кг е=? О=? V=?​


Ответы на вопрос

Отвечает Соболевская Ирина.

Ответ:

Тоді кінетична енергія дорівнює:

Ек = (0,06 кг * 156,8^2 м^2/с^2) / 2 ≈ 146,5 Дж

Объяснение:

Дано:

час: T = 16 с

прискорення свободного падіння: g = 9,8 м/с²

маса тіла: m = 0,06 кг

Щоб знайти енергію тіла, потрібно знати, який вид енергії мається на увазі. Зазвичай розглядають кінетичну та потенційну енергії.

Якщо тіло рухається відносно поверхні Землі зі швидкістю V, то його кінетична енергія Ек дорівнює:

Ек = (m * V^2) / 2.

Для обчислення потенційної енергії Еп потрібно знати висоту, на якій перебуває тіло відносно деякого початкового рівня. Якщо початковий рівень обирається на рівні землі, то Еп дорівнює:

Еп = m * g * h,

де h - висота над рівнем землі.

Отже, для знаходження енергії тіла, потрібно знати його швидкість або висоту над рівнем землі.

Якщо тіло рухається відносно поверхні Землі зі сталою швидкістю, то кінетична енергія дорівнює:

Ек = (m * V^2) / 2 = (0,06 кг * V^2) / 2.

Оскільки відомі інші дані, а саме час і прискорення, можна визначити швидкість тіла за формулою:

V = g * T = 9,8 м/с² * 16 с ≈ 156,8 м/с.

Тоді кінетична енергія дорівнює:

Ек = (0,06 кг * 156,8^2 м^2/с^2) / 2 ≈ 146,5 Дж.

Щодо потенційної енергії, то для обчислення її потрібно знати висоту над рівнем землі. Якщо тіло було спочатку занесене на певну висоту, а потім відпущене, то його потенц