Визначити густину водню, якщо середня довжина вільного пробігу молекул 1 мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Милена.

Ответ:

Для визначення густини водню за середньою довжиною вільного пробігу молекул необхідно використовувати формулу:

n = (1/V) * N * λ

де n - густина газу, V - об'єм газу, N - кількість молекул газу, λ - середня довжина вільного пробігу молекули.

Оскільки нам дано середню довжину вільного пробігу молекул, то ми можемо відразу записати:

λ = 1 мм = 0.001 м

Також необхідно знати, що для водню N = 6,02x10^23 молекул/моль.

Отже, ми отримуємо:

n = (1/V) * N * λ = (1/0.0224) * 6.02x10^23 * 0.001 = 2.69x10^25 молекул/м^3

Таким чином, густина водню становить 2.69x10^25 молекул/м^3.