Завдання 3. На візок діють дві сили 5 та 10Н. Яке максимальне значення може мати рівнодійна цих

двох сил?​

Ответы на вопрос

Отвечает Обрыньба Ярослава.

Ответ:Якщо на тіло діють декілька сил, то їхню спільну дію завжди можна  замінити дією однієї сили — рівнодійної.

Рівнодійною сил, що діють на тіло в одному напрямку, є сила, значення якої дорівнює сумі значень сил, а напрямок збігається з напрямком  цих сил. Тому N=10+5=15H

Якщо дві сили, що діють на тіло, напрямлені протилежно, напрямок  рівнодійної збігається з напрямком більшої сили, а для знаходження значення рівнодійної слід від значення більшої сили відняти значення меншої. N=10-5=5H

Объяснение:як то так