Ділянка кола складається з двох резісторів опорами 120 і 180 Ом, з*єднаних паралельно. Визначити

загальну силу струму через ділянку кола, якщо напруга на першому резисторі дорівнює 36 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Ответ:

Дано:

Резистори з'єднані паралельно.

R1=120 Ом;

R2=180 Ом;

U1=36 B.

Знайти Ізаг.

Рішення.

U1=U2; I1=U1/R1=36/120=0,3 A; I2=U2/R2=36/180=0,2 A;

Iзаг=І1+І2=0,3+0,2=0,5 А.

Объяснение: