ПОВНЕ РІШЕННЯ З ФОРМУЛАМИ Яка маса тіла, якщо сила тяжіння складає 40кН?а) 400кг , б) 4 т , в)

400 т.

Ответы на вопрос

Отвечает Клушина Анна.

Ответ:

Объяснение:

Сила тяжіння F (в ньютонах) залежить від маси тіла m (в кілограмах) та прискорення вільного падіння g (приблизно 9,81 м/с²), і може бути обчислена за формулою:

F = m * g

Отже, для знаходження маси тіла, потрібно розділити силу тяжіння на прискорення вільного падіння:

m = F / g

Підставляючи дані, отримаємо:

m = 40 000 Н / 9,81 м/с² = 4076,7 кг

Отже, маса тіла становить близько 4077 кг.

Отже, правильна відповідь - б) 4 т.