Визначити к.к.д нагрівача якщо для нагрівання 1,5 л води від 10°С ло 100°С потрібно 40 г газу​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Тая.

Відповідь:

Пояснення:

ровiдника (м2

).

• Електрорушiйна сила (ЕРС) джерела струму

ε =

A

q

, (13.2)

де A – робота стороннiх сил з перемiщення заряду q вздовж контура (Дж); ε – електрорушiйна сила (В).

• Густина струму

j =

I

S

. (13.3)

• Закон Ома для однорiдної дiлянки кола

I =

U

R

=

ϕ1 − ϕ2

R

=

∆ϕ12

R

, (13.4)

де R – опiр кола (Ом); ∆ϕ12 = ϕ1 − ϕ2 – рiзниця потенцiалiв на

кiнцях дiлянки.

• Закон Ома для неоднорiдної дiлянки кола (див. рис. 13.1)

IR = U12 = ϕ1 − ϕ2 + ε = ∆ϕ12 + ε, (13.5)

де ε – сума ЕРС, що дiють всерединi дiлянки.