Амплітуда коливань точки струни дорівнює 2 мм , а частота 2 кГц . Який шлях пройде точка за 1 с ? с

решением пжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Васютенко Роман.

Ответ:

16000мм, або 1600 см, або 160 дм, або 16м.

Объяснение:

S=4*А*n

Підставляємо:   S=4*А*n  

                            S=4 * 2 * 2000

                            S=16000 мм

S - відстань (не знаю як у вас там позначається, може бути і L)

А - амплітуда

n - це частота

Пояснення:

Частота - кількість ПОВНИХ коливань за одиницю часу (за 1 секунду).

ПОВНЕ коливання - це коли предмет вийшов з однієї точки, а потім повернувся в цю ж саму точку.

Тобто, якщо струна вийшла з однієї точки, то вона повинна й повернутись в ту ж саму точку.

2 кГц означає, що періоів коливань за ОДНУ секунду 2000.

1 Гц - це 1 ПОВНЕ коливання за 1 секунду,

1 кГц - це 1000 повних коливань за 1 секунду

2 кГц - це 2000 повних коливань за 1 секунду

Амплітудою коливання називають максимальну віддалену точку знаходження тіла від положення рівноваги. (малюнок внизу)

Іншими словами, АМПЛІТУДА - це відстань до СЕРЕДИНИ між крайніми точками

Ну це якби ви збігали в один магазин і вернулися назад у свій дім, а потім збігали в інший магазин який находться в протилежному напрямку на тій самі відстані і повернулись назад. Відстань до магазину і є амплітуда.

Тобто до магазину першого у вас 50 метрів, і до іншого з тильної сторони також 50 метрів. Це і є амплітуда.

А пробігли ви до одного магазину туди 50м й повернулись назад 50м , тобто 50м*2=100м, а потім збігали в інший магазин туди й назад 50м*2=100м.

А повний ваш забіг був 50м*4=200м.

Так і тут, амплітуда коливання 2мм.

Струна пройшовши від початку до середини пройде 2 мм, далі від середини до іншої сторони іще пройде 2 мм. А потім почне вертатись знову до середини 2мм і до ПОЧАТКОВОЇ точки останні 2мм.

Тобто 2мм*4=8 мм   (Струна ж чотири рази проходила оті 2мм)

З цим опреділились.

А тепер, у нас 2000 коливань, множимо їх на 8 мм, і отримуємо 16000мм, або 1600 см, або 160 дм, або 16м.