1. Скільки енергії потрібно витратити, щоб розплавити 4 кг льоду за температури 0° C ?.​


Ответы на вопрос

Отвечает Заблоцька Ірина.

Q=λл*Мл=5*330000=1650000 Дж,

λл-табличная величина,=330000

Отвечает Ербулова Акмарал.

Ответ:

0, тому що температура замерзання води 0 градусів