Яку роботу потрібно виконати, щоб розтягнути пружину жорсткістю 100 кН/м на 200 мм?


Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Юля.

Відповідь: 2 кДж

Пояснення: Задача розв'язана для випадку, коли в початковому стані пружина була недеформована. Якщо ж  в початковому стані пружина була деформована, то відповідь залежить від початкової деформації


Отвечает Богатырёва Лера.

Ответ:

1000 Дж

Объяснение:

Переводим все в систему СИ

k = 100кН/м

k = 100.000Н/м

l = 200мм

l = 0,2м

Решение:

А=kl²/2=100.000 Н/м ×0,2²м /2=100.000×0,04/2=50.000 Н/м×0,02м=1000 Дж