Пішохід за перші 10 хв пройшов 900 м. Визначте його швидкість в м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Полина.

V=l/t

10 хв. Перетворимо в секунди,

600 секунд

v=900/600=1.5 м/