7. На скільки градусів охолоне 300 г льоду, якщо він при цьому віддає 7,56 кДж теплоти? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Габдуллина Фәния.

Ответ:

1,2°C

Объяснение:

Дано:

m = 300г = 0,3 кг

c = 2100 Дж/кг

Q = 7,56 кДж = 7560 Дж

t₁ = 0°C

Найти: t₂.

Решение.

Q = cm(t₂-t₁)

7560 = 2100 * 0,3 * t₂

7560 = 630 * t₂

t₂ = 7560 / 630

t₂ = 1,2°C