Автомобіль проїхав автострадою 50 км за 0,5 год та грунтовою дорогою 40 км за 5 годин відповідно.

Визначити середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Танцов Женя.

Ответ:

Объяснение:

50 * 0,5 = 25 км автомобіль проїхав автострадою

40 * 5 = 200 км проїхав грунтовою дорогою

200 + 25 = 225 км весь шлях

5 + 0,5 = 5,5 год час, затрачений на весь шлях

225 : 5,5 = 40,9 км середня швидкість автомобіля