50 БАЛЛОВ ПОЖАЛУСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!Яка кількість теплоти потрібна, щоб розплавити 10 кг

свинцю, взятого за температури 25 °С

Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Пояснення:

Дано:

m = 10 кг

t₁ = 25 °С​

t₂ = 327 °С​(Температура плавління свинцю)

λ = 25 кДж/кг = 25000 Дж/кг

c = 140 Дж/кг°С

Знайти:
Q-?

Розв'язання:
Переведемо λ у систему сі: λ = 25 кДж/кг = 25000 Дж/кг

Q₁ = cmΔt = cm(t₂ - t₁)

Q₂ = λm

Q = Q₁ + Q₂

Тоді Q = cm(t₂ - t₁) + λm

Q = 140 Дж / (кг°С)​ * 10 кг * (327 °С​ - 25 °С​) + 25000 Дж/кг * 10 кг = 672800 Дж = 672,8 кДж

Відповідь: 672,8 кДж