Зайти об'єм ртуті масою 6 кг. Відповідь записати в см3(Густина ртуті :p= 800 кг/м3)


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Hg) = 6 кг

p= 800 кг/м³

Найти: V-?

V(Hg) = m(Hg)/p = 6/800 = 0,0075 м³ = 7500 см³