СРОЧНО ДАМ 60 БАЛОВ Два дроти виготовлено з міді, перший довший другого у 8раз, а другий має

вдвічі більшу площу поперечного перерізу. У якого провідника більший опір і у скільки разів ?

Ответы на вопрос

Отвечает Манаков Алексей.

Ответ:

R1 больше R2 в 16 раз

Объяснение:

L1=8*L2    S2=2*S1    R1/R2=?

===

R1=ρ*L1/S1

R2=ρ*L2/S2

R1/R2=L1*S2/(L2*S1)=8*2=16

==============================