Обчислити діелектричну проникність середовища, у якому два зарядн 200 нКл і 17 мк Кл відштовхуються

із силою 400 мН на відстані 50 мм

Ответы на вопрос

Отвечает Табуровский Максим.

Ответ:

30.6

Объяснение:

q1=200*10⁻⁹ Кл   q2=17*10⁺⁶ Кл   F=0.4 H    r=0.05 м    ε=?

===

F=k*q1*q2/(ε*r²)

ε=k*q1*q2/(F*r²)=9*10⁹*200*10⁻⁹*17*10⁺⁶/(0.4*0.05²)≈30.6

=======================================