Пружину стискають на 9 см. На скільки і як змінюється маса пружини, якщо жорсткість ії 1000 H/M?



Ответы на вопрос

Отвечает Тишкова Злата.

Відповідь:

Пояснення:

в СТВ E=mc²
зміна енергії дорівнює зміні маси
ΔE=Δmc²
ΔE=кх²/2=Δmc²
Δm=кх²/(2c²)=1000*0,09²/(2*(299792458)²)=4,50623*10⁻¹⁷ кг ≈ 4,5*10⁻¹⁷ кг