Яка сила тяжіння діє на сталевий куб із довжиною ребра 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лікар Надюша.

Відповідь:

Дано :

а = 10 см = 0,1 м

р ( стали ) = 7800 кг\м^3

g = 10 Н\кг

Найти :

Fт. - ?

Решение :

V = a³

V = 0,1³ = 0,001 м³

m = pV

m = 7800 * 0,001 = 7,8 кг

Fт. = mg

Fт. = 7,8 * 10 = 78 Н